Jste připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů?

Aktuality, Události / 9.6.2017

Termín konání události: 20.6.2017;

Nové nařízení o ochraně osobních údajů již klepe na dveře, možná jste již o tomto nařízení slyšeli, ale jste na něj skutečně připraveni? Jedná se o Nařízení EU 679/2016/EC o ochraně osobních údajů, mohli jste jej také postřehnout pod názvem General Data Protection Regulation (GDPR). Toto nařízení razantně zpřísňuje pravidla pro zpracování osobních údajů, například vyžaduje zajištění bezpečnosti dat a jejich šifrování, ověření souhlasu klientů, ale zejména zřizuje zcela nový institut pověřence ochrany osobních údajů. To je jen zlomkový výčet nových povinností, které toto nařízení přinese. Toto nařízení nahradí zákon č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a přinese drakonické sankce 4 % z obratu nebo až 20 milionů EUR v případě jeho porušení.

Pojďte se s námi připravit včas, nařízení vejde v platnost již 25. 5. 2018!

 

Okresní hospodářská komora Liberec ve spolupráci se společností AABYSS s.r.o. pro Vás připravily jednodenní seminář, kde se dozvíte legislativní požadavky tohoto nařízení a zároveň vás navede na první kroky, které byste měli podniknout k jeho implementaci. Seminář se koná v úterý 20. 6. 2017 od 9 do 16 hodin v konferenční místnosti OHK Liberec, Rumunská 9 (Palác Syner).

Více informací o semináři se dozvíte v přiložené pozvánce, nebo na webu Aabyss-ict.

Přihlásit se můžete on-line zde.

GDPR se dotkne bez nadsázky všech organizací, seminář je určen pro pracovníky/jednatele/manažery, kteří jsou zodpovědní za řízení ICT ve vaší organizaci.
Přednáší:
Ing. Michaela Duchková, MBA
Ing. Jiří Štěrba

 

 Odeslání článku e-mailemCzechPoint

Provozní doba

Klientské Centrum
Po-Pá 8.00-16.00h

Centrum Projektů
Po-Pá 8.00-16.00h

MYTO CZ
Po-Pá 8.00-16.00h

ON-LINE OBJEDNÁNÍ –
ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Okresní hospodářská komora Liberec - idatabaze.czObchodní, hospodářské komory - idatabaze.cz

Inspirativní publikace pro začínající podnikatelky

Ucelený vzdělávací program pro podnikání žen


Firmy v regionu

Firmy v Libereckém kraji