Dotační podpora vzniku a provozu dětských skupin pro podniky

Aktuality / 29.6.2017

Dovolujeme si Vás informovat, že Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR připravuje k 1. září 2017 další dotační příležitost na Podporu vzniku a provozu dětských skupin pro podniky (mateřské miniškolky).

Okresní hospodářská komora Liberec nabízí možnost bezplatného poradenství svým členům v klientském centru v Paláci Syner nebo na detašovaném pracovišti MPSV ČR v Liberci.

Předpokládáme vyčerpání finanční alokace v prvních dnech (možná hodinách) po jejím vyhlášení. Proto je nezbytné, v případě Vašeho zájmu, nás co nejdříve kontaktovat (info@ohkliberec.cz, tel.: 602 342 226).

O dotace je možné žádat už i pro jednu skupinu o šesti dětech ve věku od dvou let do doby nástupu na ZŠ. Uznatelnými náklady jsou i stavební investice pro provoz dětských skupin.

Poskytovatel dotace do budoucna uvažuje s další kontinuální podporou takto vzniklých mateřských školiček (dotace již pouze na provoz).

Pro menší podniky nabízíme sestavení projektové žádosti. Je možné spojit i více menších zaměstnavatelů pod jeden projekt. OHK Liberec je schopna projekt administrativně, odborně i personálně zabezpečit.

Podmínky budoucí výzvy budou velmi podobné předchozí výzvě z počátku tohoto roku (https://www.esfcr.cz/vyzva-132-opz).

Uvažujete-li o řešení Vaší personální situace formou získání dotace na vznik a provoz dětských skupin ve spolupráci s OHK Liberec, informujte nás, prosím, do 10. července.Odeslání článku e-mailemCzechPoint

Provozní doba

Klientské Centrum
Po-Pá 8.00-16.00h

Centrum Projektů
Po-Pá 8.00-16.00h

MYTO CZ
Po-Pá 8.00-16.00h

ON-LINE OBJEDNÁNÍ –
ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Okresní hospodářská komora Liberec - idatabaze.czObchodní, hospodářské komory - idatabaze.cz

Inspirativní publikace pro začínající podnikatelky

Ucelený vzdělávací program pro podnikání žen


Firmy v regionu

Firmy v Libereckém kraji