Aktivity projektu | Działania projektu

Klíčová aktivita č. 03

Dne 31. 8. 2018 proběhlo 1. Společné metodické a evaluační setkání expertního týmu. Byla představena sestava týmu vedoucího partnera projektu a byly vysvětleny jednotlivé klíčové aktivity projektu. V závěru setkání měli účastníci prostor pro dotazy a čas na společnou komunikaci mezi sebou.

Klíčová aktivita č. 04

Dne 6. 9. 2018 proběhl první společný vzdělávací seminář pro pedagogy – KA 04. Semináře se účastnil tým vedoucího partnera, vedoucí minipodniků a někteří členové týmu partnerů.

Seminář byl rozdělený na 3 části. V první části jsme se zabývali realizací projektu a jeho věcnou částí, druhá část byla zaměřena na metodiku projektu, práci s pracovními listy a ve třetí části měli účastníci prostor pro dotazy a společnou komunikaci.

Klíčová aktivita č. 05

Během září bylo založeno 30 školních minipodniků.


Działanie kluczowe nr 03

Dnia 31. 8. 2018 odbyło się I Wspólne metodyczne i ewaluacyjne spotkanie zespołu eksperckiego. Przedstawiono skład zespołu Partnera Wiodącego, wyjaśnione zostały poszczególne działania kluczowe projektu. Na koniec spotkania jego uczestnicy mieli czas na zadawanie pytań i dyskusję.

Działanie kluczowe nr 04

Dnia 6. 9. 2018 odbyło się pierwsze wspólne seminarium kształcące dla nauczycieli – DK 04. W seminarium udział wzięli: zespół Partnera Wiodącego, kierownicy miniprzedsiębiorstw oraz niektórzy członkowie zespołów partnerów.
Seminarium podzielone było na 3 części. W pierwszej części zajmowaliśmy się realizacją projektu i jego częścią rzeczową, druga część poświęcona była metodyce projektu, pracy z kartami pracy, w trzeciej części uczestnicy mieli czas na zadawanie pytań i dyskusję.

Działanie kluczowe nr 05

We wrześniu założono 30 szkolnych miniprzedsiębiorstw.Odeslání článku e-mailemSpolečná cesta k podnikavosti na školách | Wspólna droga na rzecz przedsiębiorczości w szkołach

CzechPoint

Provozní doba

Klientské Centrum
Po-Pá 8.00-16.00h

Centrum Projektů
Po-Pá 8.00-16.00h

MYTO CZ
Po-Pá 8.00-16.00h

ON-LINE OBJEDNÁNÍ –
ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Okresní hospodářská komora Liberec - idatabaze.czObchodní, hospodářské komory - idatabaze.cz

Inspirativní publikace pro začínající podnikatelky

Ucelený vzdělávací program pro podnikání žen


Firmy v regionu

Firmy v Libereckém kraji